Döndükten Sonra Yapılacak İşlemler

 

  1. CONFIRMATION OF EXCHANGE

Confirmation of Exchange and Study period belgesi eşleştirildiğiniz üniversitede bulunduğunuz süre aralığını belirten, kurum onaylı, ilgili üniversitede eğitim aldığınıza dair teyit belgedir. Bu formun gittiğiniz kurumda doldurulmasını ve onaylanmasını sağlayınız. Dönüşünüzde TÜ Erasmus Birimi’ne getiriniz.

  1. LEARNİNG AGREEMENT FOR TRAİNEESHİP (AFTER THE MOBİLİTY)

 Stajla ilgili  çalışma programı, beceri, yeterlilikler,gibi gerekli bilgiler belirtilmelidir ve  Before+ During ve After the Mobility bölümlerinin ilgili kişilerce imzalanmış versiyonunun tamamı, Erasmus Ofisine teslim edilmelidir.

     
3- OLS DİL SINAVI (ONLİNE LİNGUİSTİC SUPPORT)
Öğrenciler hareketliliği tamamladıktan sonra maillerine  OLS dil sınavı linki gönderilir ve bu link aracılığı ile  öğrenci sınava online olarak girer. Sınava girmek zorunludur.

     4- PASAPORT 
Öğrenciler hareketliliği tamamladıktan sonra pasaportlarının Giriş/çıkış sayfalarını gösterir kopyasını  Erasmus Ofisine teslim etmelidirler.
   
   
 5- NİHAİ RAPOR

Öğrenciler staj hareketliliğinden döndükten sonra maillerine  ''Nihai Rapor''  linki gönderilir . Öğrencilerin bu linke girerek raporu doldurmaları gerekmektedir.
 
      

Bu içerik 02.08.2013 tarihinde yayınlandı ve toplam 1530 kez okundu.