Erasmus Öğrenci Hareketliliği Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı


Trakya Üniversitesi Erasmus Ofisi tarafından düzenlenen “Erasmus+ Öğrenci Hareketliliği” tanıtım toplantısı 17 Aralık 2019 tarihinde Üniversitemiz Türkan Sabancı Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya, Giden Öğrenci Hareketlilik Koordinatörleri Öğr. Gör. Özay AK ve Öğr. Gör. Müge ATAKAN, Trakya Üniversitesi ESN (Erasmus Student Network) Öğrenci Topluluğu yönetici ve üyelerinin yanı sıra çok sayıda öğrenci katıldı.

Toplantının ilk bölümünde, Öğr. Gör. Özay AK Erasmus+ Öğrenim hareketliliği ile ilgili detaylı bilgiler vererek başvurular öncesi dikkat edilmesi gereken hususlara dikkat çekti. Toplantının ikinci kısmında, Öğr. Gör. Müge ATAKAN Erasmus+ Staj hareketliliği ile ilgili ayrıntılı bilgiler verip, hareketliliğe başvurmayı düşünen öğrencilere tavsiyelerde bulundu.

Trakya Üniversitesi ESN öğrenci topluluğunun amacı, faaliyetleri ve işleyişi hakkında yapılan sunumun ardından soru-cevap bölümüyle devam eden toplantıda, Öğr. Gör Özay AK ve Öğr. Gör Müge ATAKAN toplantıya katılan öğrencilerin sorularını cevapladı. Toplantı dilek ve temennilerin ardından sona erdi.


Ek Resimler
Bu içerik 18.12.2019 tarihinde yayınlandı ve toplam 2646 kez okundu.