Personel Hareketlilik Sonrası STTErasmus Ders Verme Faalitini tamamlayan personelimizin döndükten sonra hazırlaması ve Erasmus Ofisine teslim etmesi gereken evraklar, tamamlaması gereken işlemler aşağıda listelenmiştir.


1. Katılım Sertifikası (Confirmation of Attendance/Confirmation) Personel eğitim alma hareketliliği kapsamında faaliyetini gerçekleştirdiğinize dair gittiğiniz kurumdan katılım belgesi almalısınız. 

2. Pasaport giriş çıkış sayfalarının fotokopisi veya E-Devlet platformu üzerinden oluşturabileceğiniz, yurda giriş çıkış tarihlerinizi gösterir belge.

3. Seyahat belgeleri (Uçuş kartları, otobüs tren vb ulaşım biletleri )

4. AB Katılımcı Raporu : İlk 3 maddede belirtilen belgeleri ofise teslim ettikten sonra E-posta adresleriniz hareketlilik aracına (Mobility Tool) tanımlanacaktır. Daha sonra e postalarınıza gelen linkten nihai raporunuzu çevrimiçi doldurmalı ve kaydetmelisiniz. Çıktısınız alıp ofise getirmeniz gerekmez. Katılımcı raporunu tamamlamayan personelimizin kalan ödemesi yapılmayacaktır.
 

ÖNEMLİ NOT: 
- Personel eğitim alma faaliyeti tam zamanlı bir faaliyettir ve tam gün eğitim alınan süreler için hibe ödemesi yapılır.
- Personelimiz hareketliliği tamamlandıktan sonraki 30 gün içerisinde hareketlilikleri ile ilgili belgeleri Erasmus Ofisine teslim etmelidir. Belgelerini teslim etmeyen personelimizin kalan ödemesi yapılmaz, Hareketliliğe katılmadığı tespit edildiği durumlarda da ödenen günlük hibe ve seyahat giderlerinin tamamı geri istenir.


Resim
Bu içerik 21.02.2020 tarihinde yayınlandı ve toplam 2789 kez okundu.